×    Şirketin en önemli avantajlarından biri; turizm yatırımlarında proje, yapım, yatırım ve işletme çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştirebilecek güçte olmasıdır.


    Turizm sektörünün nabzını tutan ve gelişmekte olan fırsatları değerlendirerek 25 yılı aşkın deneyimini Turizm alanına taşıyan Özdoğan Grup, Mayıs 2005 tarihinde, Antalya'nın Belek ilçesinde, 120.000 m2lik alan üzerinde, 5 yıldızlı CALISTA LUXURY RESORT otel projesini hayata geçirmiştir. Mayıs 2007'de faaliyete geçen otel, şirketin turizm sektöründe yaptığı ilk projedir.

    İkinci turizm projesi olarak; 2008 yılında başkent Ankara'da yapımına başlanan ve açıldığında JW Marriott Otel Zinciri tarafından işletilen 5 yıldızlı de luxe otel inşaatı ise 2011 yılı sonunda hizmete girmiştir.

    Otellerinde, A class misafirleri, hak ettiği A class hizmet ile buluşturmayı hedefleyen Özdoğan Grup, değişen ekonomik gündemin olası etkileri için farklı önlem planları alarak, kalite anlayışından hiçbir koşulda ödün vermemektedir.

    Turizm sektörüne girdiği günden bu güne, gerek hijyen kontrolü amacıyla ilk kez bir otel bünyesinde kurduğu "Özel Gıda Analiz Laboratuarı", gerekse çevresel sorumluluk anlamında kazandığı "Turizm Bakanlığı Yeşil Yıldız", "Türofed Beyaz Yıldız", "Mavi Bayrak" ve özel geri dönüşüm çalışmaları gibi örnek projelerle, sektörde kalite meşalesini taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır.

    Özdoğan grup olarak, farklı destinasyonların nabzını tutacak, sektörün gereksinimlerini karşılayabilecek yeni örnek projelerle Türk turizmine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.